WhatsApp Hattı
Sipariş Takibi Ekstralar

İptal & İade

İade ve Değişim İşlemleri
Almış olduğunuz ürünü anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firmasına, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, faturası ve iade formu ile iade ediniz. Kişiselleştirilmiş ürünler olan, sırt baskılı forma ve üzerine alıcı talebi ile yazı yazdırılmış diğer ürünlerin iadesi alınamaz.

İade Adresi Bilgileri :

Ünvan : Altınordu Ticari Ürünler Paz.Tic.Ve San.A.Ş.
Adres : 9163/1 Sokak No:9 Yeşilyurt Pazaryerialtı Karabağlar / İzmir
Tel : 0232 263 02 02
Fax : 0232 483 01 60
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız Yurtiçi Kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin ayrıca sitemizde kişiselleştirilmiş ürünler olan sırt baskılı formalar ve üzerine isim yazdırılmış diğer ürünlerin iadesi de kabul edilmez.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade edilmeyecektir.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız. 
Nakit (EFT / Havale) ve Kredi Kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.